Hobby

Wiolonczela 

najwiekszym osiągnięciem w dziedzinie gry na swym ulubionym instrumencie było  uczestnictwo w wykonaniu  Symfonii « Niedokończonej » Schuberta. Z wcale niezłym efektem.

Najwieksza radoscią jest dla niej granie w Kwartecie wiolonczelowym, noszącym niezwykle poetycką nazwę « Kwartet, który powinien sypiać na zewnątrz « (po francusku brzmi to jeszcze nieco śmieszniej).

Joanna au violoncelle

Góry

– w jednej z niezliczonych przygód z naturą, miała okazję spotkać kilka metrów przed sobą niedźwiedzia, szukającego oczywiście czegoś do zjedzenia. Było to podszas marszu na Half Dome w Parku Narodowym Yosemite w Kalifornii. Poranne nieoczekiwane spotkanie przypomniało jak niewiele znaczymy wobec dzikiej natury.

Un ours...
Gornergrat (Zermatt)

Skating

życiowy wyczyn to pokonanie w niecałe 3 godziny bardzo męczącej 35 kilometrowej trasy, z niezłymi pagórkami.Oczywiście było też kilka krótkich odpoczynków, na podziwianie górskich ośnieżonych krajobrazów…

Skating

Rower 

rower składany, z łatwością, wchodzący do samochodu jest bardzo dobram wynalazkiem, pod warunkiem jednak że nie składa się sam w połowie drogi !